Decyzja o wsparciu dla odbiorców energii elektrycznej w rękach rządu
Rząd podejmie decyzję o skali pomocy dla odbiorców energii elektrycznej na 2025 rok podczas prac nad przyszłorocznym budżetem – poinformowała w czwartek minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska. Nowe przepisy dotyczące cen energii elektrycznej oraz wprowadzenie bonu energetycznego mają na celu złagodzenie skutków wzrostu kosztów energii dla gospodarstw domowych, samorządów i innych wrażliwych odbiorców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3984580752606241830)
