Powiat bielski zamontuje 17 instalacji fotowoltaicznych na swoich budynkach
– 17 instalacji fotowoltaicznych zamontuje starostwo bielskie na budynkach należących do powiatu. Będą to m.in. szkoły i szpitale – poinformowała w czwartek rzecznik samorządu Magdalena Fritz. Montaż potrwa do listopada 2026 roku. Koszt inwestycji to 4,5 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1521899182606241527)

