Rewitalizacja Pańskiej Góry i stawu Anteckiego w Andrychowie
Dobiegają końca prace przy tworzeniu nowej strefy rekreacyjno-wypoczynkowej w Andrychowie (powiat wadowicki, woj. małopolskie). Inwestycja polega na rewitalizacji tzw. Pańskiej Góry i stawu Anteckiego. Nowa strefa ma zostać udostępniona mieszkańcom i turystom 24 września br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14935247652606240829)
