Prokuratura chce przedłużyć śledztwo ws. pożaru odpadów na Śląsku
Śledztwo ws. pożaru odpadów w Chybiu (Śląskie) nie zostało jeszcze zakończone i prokuratorzy planują złożyć wniosek o jego przedłużenie do 3 listopada. W tym czasie powinien nastąpić finał – podała rzecznik bielskiej prokuratury okręgowej Agnieszka Michulec.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9463723602606242335)
