Zakończyła się akcja gaśnicza na składowisku odpadów w Pyszącej
Na składowisku odpadów w miejscowości Pysząca niedaleko Śremu (woj. wielkopolskie) zakończyła się w poniedziałek akcja gaśnicza – podała śremska straż pożarna. Działania na składowisku trwały od początku miesiąca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18848384472606251413)
