Poznań. W tramwajach zakończono montaż terminali do płatności zbliżeniowych
We wszystkich tramwajach oraz w części autobusów MPK Poznań zostały zamontowane terminale, które umożliwiają zakup jednorazowych biletów czasowych lub 24-godzinnych przy użyciu zbliżeniowej karty płatniczej lub smartfona – poinformował w poniedziałek ZTM w Poznaniu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18822603722606241236)
