Gdynia. Powstało Centrum Samorządowej Transformacji Energetycznej
W Gdyni powstało Centrum Samorządowej Transformacji Energetycznej. To projekt, który ma przyspieszyć wdrażanie innowacji energetycznych. Grupa Energa jest partnerem strategicznym tego przedsięwzięcia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2370870842606240809)
