Poznań w walce z gryzoniami. Obowiązkowa deratyzacja
Od października w Poznaniu rozpocznie się obowiązkowa deratyzacja, która potrwa do końca miesiąca – poinformował poznański magistrat. Celem akcji jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, przenoszonych przez szczury i myszy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19134391362606241817)
