5 mln zł z NFOŚiGW na usuwanie skutków powodzi w woj. lubuskim. Ruszył nabór
W województwie lubuskim rozpoczął się nabór wniosków w ramach programu pn. Usuwanie skutków powodzi 2024 w obiektach takich jak oczyszczalnie ścieków, ujęcia i stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków oraz infrastruktura wodno-kanalizacyjna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=411618142606242012)
