Gdyński PEWIK przywraca jakość wody w sieci
Jak informuje Urząd Miasta Gdyni, trwa obecnie czyszczenie i dezynfekcja sieci wodociągowej w rejonie gdyńskiego Śródmieścia. Wszystko po to, aby jak najszybciej przywrócić wysoką jakość wody. To efekt wcześniejszej interwencji miejscowego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który poinformował o tym, że w przebadanych próbkach wody wykryto bakterie grupy coli.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12699531842606240544)

