Lublin. Prezydent Żuk podsumowuje trzecią kadencję
Kolejne ważne inwestycje, dalsze unowocześnianie miejskiego transportu, nowe szkoły i przedszkola, więcej zieleni, stabilna gospodarka i wysoki poziom wsparcia miasta dla lubelskich rodzin, osób z niepełnosprawnościami i seniorów – Prezydent Krzysztof Żuk podsumował pięć lat swojej trzeciej kadencji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4738152992606232025)

