Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów przyjął program transformacji energetyki
Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów przyjął we wtorek program transformacji energetyki, zakładający m.in. wydzielenie aktywów węglowych - poinformował PAP rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Manys. Projektem ma się teraz zająć Komitet Stały RM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7912338772606241159)
