MRiT: instytucja prosumenta lokatorskiego to bardziej opłacalna budowa mikroinstalacji OZE w blokach
Dzięki instytucji prosumenta lokatorskiego budowa mikroinstalacji OZE w blokach stanie się znacznie bardziej opłacalna - uważa minister rozwoju i technologii Waldemar Buda. Jak przypomina MRiT, projekt przepisów o prosumencie lokatorskim przyjął już rząd.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17988119462606232240)
