Prezydent podpisał ustawę o Centralnym Systemie Informacji o Rynku Energii
Prezydent podpisał nowelę ustawy o Centralnym Systemie Informacji o Rynku Energii - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta. Nowela umożliwi uczestnikom rynku energii możliwość stopniowego przystępowania do tego systemu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5156850862606231905)


