Belgrad: Rozpoczęto budowę metra. Zdaniem ekologów miasto straci dostęp do wody pitnej
W poniedziałek w stolicy Serbii, w obecności protestujących mieszkańców, aktywistów i polityków opozycji, rozpoczęto budowę metra - podał dziennik "Danas". Pierwsze wzmianki o jego budowie pojawiły się w planach rozwoju Belgradu z 1923 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4988188822606241707)
