Dzień otwarty w PWIK w Oświęcimiu i promocja zalet wody
Już w sobotę, 31 sierpnia br., w godzinach 10.00-16.00, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Oświęcimiu (woj. małopolskie), organizuje czwartą edycję otwartego dnia w tej instytucji. Jak zapewniają organizatorzy imprezy, będzie o wyjątkowa okazja do tego, by dowiedzieć się w jaki sposób pozyskuje się wodę pitną w wodociągach. Wydarzenie służyć będzie także promowaniu właściwego gospodarowania wodą jako dobrem coraz bardziej obecnie deficytowym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4113552792606231321)
