Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów po awarii napełnia wodociąg w Piekarach Śląskich
Jak informuje Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów (GPW), obecnie trwa napełnianie wodociągu w Piekarach Śląskich po poniedziałkowej (2 grudnia br.), awarii, której uległ wodociąg o średnicy 800 mm. Wykonano też badania jakości wody. Pełne wyniki już jutro.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14060226382606242027)
