Nowa komunikacyjna aplikacja Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia udostępniła aplikację i portal pod nazwą Transport GZM, które docelowo mają stać się głównymi sposobami rozliczania się za korzystanie z komunikacji miejskiej Zarządu Transportu Metropolitalnego. Ostatecznie nowy system zastąpić ma Śląską Kartę Usług Publicznych (ŚKUP).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20342006712606250132)
