Premier: wstrzymanie certyfikacji NS2 to pozytywna wiadomość, ale oczekujemy znacznie dalej idących kroków
Premier Mateusz Morawiecki ocenił pozytywnie informację o wstrzymaniu certyfikacji gazociągu Nord Stream2. "Jest to głos rozsądku i głośnego sprzeciwu wobec neoimperialnych zakusów Kremla" - stwierdził. Zaznaczył jednocześnie, że oczekujemy znacznie dalej idących kroków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6973912192606241930)


