666 butelek wody za 3 zł. Samorząd i restauracje promują picie kranówki
Samorząd Giżycka i tamtejsze restauracje oraz hotele promują picie kranówki. Taka woda jest smaczna i zdrowa, a w odróżnieniu od butelkowanej nie przyczynia się do produkowania i gromadzenia plastikowych opakowań – przekonują.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6087016802606251121)
