NFOŚiGW: ponad 30 mln zł na wsparcie gospodarki odpadami w sześciu gminach
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) przekaże ponad 30 mln zł na budowę punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) w sześciu gminach w woj. wielkopolskim, świętokrzyskim, lubelskim, mazowieckim, śląskim i zachodniopomorskim. Największe dofinansowanie otrzymają Kołobrzeg i Starachowice.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20001913922606231554)

