Nowe fundusze na odbudowę infrastruktury zniszczonej w powodzi
Samorządy, które przygotowały dokumentację i są gotowe do odbudowy gminnej infrastruktury zniszczonej w wyniku ubiegłorocznej powodzi, otrzymują kolejne środki na te inwestycje. Minister Magdalena Roguska poinformowała PAP, że wkrótce 7 milionów złotych trafi do czterech dolnośląskich gmin.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8535687342606242211)
