Webinarium: Samowystarczalność energetyczna i walka z ubóstwem energetycznym w mieście
Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” zaprasza na webinarium poświęcone osiągnięciu samowystarczalności energetycznej oraz zwalczaniu ubóstwa energetycznego w mieście, w ramach projektu Ready4NetZero.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8852393122606231928)
