Paliwo z dwutlenku węgla?
Polsko-japoński zespół naukowców przełamuje bariery w transformacji dwutlenku węgla na użyteczny metan, rewolucjonizując podejście do emisji CO2 z małych kotłów przemysłowych. Współpraca między Prof. Grzegorzem Brusem z AGH w Krakowie a Prof. Mikihiro Nomurą z Shibaura Institute of Technology w Tokio przynosi innowacyjne podejście do walki z emisją gazów cieplarnianych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13385333572606231826)
