Francja i Bułgaria podpisują umowę dt. energii jądrowej
Paryż i Sofia będą współpracować w dziedzinie energii jądrowej. Inicjatywa ta, wynikająca z dyskusji między ministrami gospodarki obu krajów, odzwierciedla dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego i promowania innowacyjnych rozwiązań w Europie. Jakie konkretne kroki zostaną podjęte w ramach nowej umowy między Francją a Bułgarią w dziedzinie energii jądrowej, a także jakie korzyści przyniesie ta współpraca obu krajom?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=622369662606241514)
