Nagroda dla polskiego start-upu zajmującego się recyklingiem śmigieł z turbin wiatrowych
Tegorocznym laureatem Polsko-Niemieckiej Nagrody Gospodarczej jest start-up zajmujący się recyklingiem metali i materiałów kompozytowych z wyeksploatowanych śmigieł turbin wiatrowych - poinformowała w środę Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2794298632606280628)
