W Białymstoku powstała strefa wytchnienia "Cyklarium Słoboda"
Strefa "Cyklarium Słoboda" jest częścią ogólnopolskiej inicjatywy "Laboratorium badań nad szczęściem – życie po komfortocenie". Celem projektu było stworzenie przestrzeni do odpoczynku i ekologicznej koegzystencji na terenach Politechniki Białostockiej, gdzie nauka spotyka się z naturą, a mieszkańcy miasta mogą odkrywać nowe miejsce na odpoczynek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10268045062606250022)
