Wspólna strategia ma ocalić Odrę. Minister Klimatu i Środowiska we Wrocławiu
Dziś, 9 lipca 2024 r., we Wrocławiu zorganizowano spotkanie poświęcone tworzeniu „Wspólnej strategii dla Odry”. W wielogodzinnych rozmowach z udziałem Minister Klimatu i Środowiska Pauliny Hennig-Kloski, uczestniczyli przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej z pięciu województw przez które Odra przepływa, z Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Regionalnych oddziałów FOŚiGW, a także specjaliści i naukowcy. Podczas tego spotkania wiele miejsca poświęcono omówieniu priorytetów związanych z długofalową ochroną Odry i jej zlewni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10263371442606242027)
