Prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska: Czekamy na nowe rozporządzenie
W dniach 14-15 października w Poznaniu odbyło się Forum Recyklingu, które zgromadziło ekspertów i specjalistów z różnych sektorów gospodarki, aby omówić kluczowe kwestie związane z recyklingiem. Moderatem panelu „Recykling w branży motoryzacyjnej” była prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska, Dyrektor Instytutu Transportu na Politechnice Poznańskiej, która podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżących problemów i przyszłych zmian w tej dziedzinie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7802234992606242027)
