Siedem nowych rezerwatów przyrody utworzono w woj. lubuskim
W woj. lubuskim utworzono siedem kolejnych rezerwatów przyrody w ramach inicjatywy „100 rezerwatów na 100-lecie Lasów Państwowych” – poinformował Regionalny Konserwator Przyrody i z-ca dyr. Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gorzowie Wlkp. Michał Bielewicz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8291570862606241935)
