Kraków. Radni przyjęli rezolucję w sprawie powrotu do odławiania i relokacji dzików
Krakowscy radni przyjęli wczoraj rezolucję, w której zwracają się do wojewódzkiego lekarza weterynarii oraz wojewody małopolskiego o powrót do sprawdzonej metody odławiania dzików i relokacji ich na tereny niezurbanizowane miasta. Według nich dziki to problem, który z czasem będzie narastał.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5646221932606242046)
