Prawie 6 mln zł na kanalizację w gminie Bogoria
W środę, 10 stycznia br., w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Bogorii ((woj. świętokrzyskie, pow. staszowski) burmistrz Marcin Adamczyk podpisał umowę na realizację zadnia pod nazwą „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Wysoki Duże, Wysoki Średnie, Mała Wieś oraz budowa odcinka wodociągu w miejscowości Wola Kiełczyńska w formule zaprojektuj i wybuduj”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8371269222606241817)
