Bezpłatna konferencja o efektywności energetycznej w gospodarce komunalnej już we wtorek 27 kwietnia
Już we wtorek 27 kwietnia redakcje miesięczników "Przegląd Komunalny" oraz "Energia i Recykling" zapraszają na bezpłatną konferencję "Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwach komunalnych", która odbędzie się w formule online. Zapisy na nią przyjmowane są na stronie efektywnosc.abrys.pl.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16468675802606272308)
