Śląskie. Na czas remontu nieczynne rosarium w Parku Śląskim
Rosarium w Parku Śląskim zostało zamknięte dla odwiedzających. Powodem jest rozpoczęcie gruntownej modernizacji wartej blisko 6 mln zł, która ma przywrócić ogrodowi blask z przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Prace potrwają planowo do połowy grudnia br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9634031942606241612)


