Wrocław zrywa z betonem
Symboliczne zniszczenie nawierzchni placu Nowy Targ – tak Wrocław kończy z betonem. Wkrótce znajdą się tam 63 tysiące roślin. – Rozbetonowanie placu Nowy Targ otwiera nową erę – erę miasta zielonego, odpowiadającego zmianom klimatu, a tym samym bardziej przyjaznego mieszkańcom. To tylko początek wielkich zmian, na które już teraz ogromnie się cieszę – podkreśla prezydent Jacek Sutryk.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9303862362606240619)
