Wodociągi Miejskie Bytów z unijnym wsparciem na rozwój infrastruktury wodociągowej
„Wodociągi Miejskie Bytów” Spółka z o.o. rozpoczyna realizację jednego z najważniejszych projektów inwestycyjnych ostatnich lat. W sierpniu br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie podpisano umowę o dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą „Modernizacja i rozbudowa systemu wodociągowego na terenie gminy Bytów”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1062507292606231353)


