Polska łączy się z systemem rurociągów NATO. Rusza projekt za 20 mld zł!
Wielka inwestycja w bezpieczeństwo energetyczne i militarne Polski staje się faktem. W Warszawie podpisano wstępne porozumienie, które umożliwi rozbudowę krajowej infrastruktury paliwowej i jej przyłączenie do strategicznego systemu rurociągów Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13929409652606241545)



