Dwie awarie wodociągowe w jeden weekend w Siedlcach
W miniony weekend w Siedlcach doszło do dwóch awarii sieci wodociągowej. Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (PWiK), powodem mogła być wada materiałowa starych rur. Część mieszkańców nie miała wody lub doświadczała bardzo niskiego ciśnienia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14512785762606231929)

