Tadeusz Rydzyk wybuduje w Toruniu ciepłownię geotermalną
W Toruniu z inicjatywy ojca Rydzyka zostanie wybudowana ciepłownia geotermalna. Partnerem przedsięwzięcia ma być państwowy koncern PGE. Ciepło z wód geotermalnych trafi do ok. 20 proc. domów w Toruniu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4921559942606222024)
