Nieużywana i zużyta elektronika o wartości 112 mld zł zalega w domach
Ponad 565 milionów nieużywanych urządzeń elektronicznych przechowują Polacy w domach – wynika z najnowszego badania zrealizowanego przez SW Research na zlecenie OLX. To nie tylko strata ekonomiczna, ale również poważne zagrożenie dla środowiska. Jak radzimy sobie z elektroodpadami i dlaczego ich zaleganie staje się globalnym problemem?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7702809862606250816)
