Śląskie. Akt oskarżenia ws. porzucenia ponad 5 tys. ton niebezpiecznych odpadów
54 miliony złotych będzie kosztowała utylizacja odpadów, porzuconych przez członków mafii śmieciowej, oskarżonych przez katowicką prokuraturę. Według śląskiej policji, chodzi w sumie o co najmniej 5300 ton odpadów niebezpiecznych, które sprawcy zostawili w kilku różnych miejscach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19171901862606250304)
