Instalacja Wrompa we Wrocławiu. To największa w Polsce pompa ciepła
Z Austrii do Wrocławia dotarła ważąca ponad 100 ton instalacja Wrompa. To największa w Polsce pompa ciepła, a zarazem efekt wdrażania innowacyjnego, proekologicznego projektu którego realizatorami są: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu i firma Fortum.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13611024512606242028)
