Wylewał ścieki do Wisły. Grozi mu kilka tysięcy złotych kary
Straż Miejska w Płocku (Mazowieckie) skieruje wniosek do sądu o ukaranie 35-letniego właściciela posesji, z której poprzez szambo nielegalnie odprowadzano ścieki do Wisły. Mężczyzna nie posiadał też rachunków za wywóz nieczystości ciekłych z działki. Zanieczyszczanie rzeki mogło trwać kilka lat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3055901212606252126)
