Wiceminister Motyka: rząd zajmie się ustawą wiatrakową w czerwcu
Wiceminister klimatu i środowiska, Miłosz Motyka, ogłosił, że rząd zamierza poświęcić uwagę ustawie wiatrakowej na początku czerwca. Motyka wyraził determinację rządu w rozwiązaniu kwestii związanych z energią wiatrową, podkreślając, że jest to temat, który wymaga uwagi i działania. Czy planowane zmiany przyniosą oczekiwany impuls dla sektora energetyki wiatrowej oraz poprawę sytuacji prosumentów na rynku energetycznym?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10897716802606242212)
