W Warszawie tańszy wywóz śmieci do końca marca 2026
Warszawscy radni jednomyślnie poparli projekt uchwały przedłużającej do końca marca 2026 r. obowiązywanie niższej opłaty za wywóz śmieci. W czerwcu radni zadecydowali o czasowym obniżeniu opłat za odbiór śmieci od 1 października 2024 r. do 30 września 2025 r. Na czwartkowej sesji okres ten przedłużyli do końca marca 2026 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9870850652606241913)


