Samorządowcy i branża wod-kan w senacie (video)
Grubo ponad setka gości, głównie samorządowców i przedstawicieli branży wod-kan, wzięła udział w połączonym posiedzeniu senackich komisji samorządu terytorialnego i administracji państwowej, środowiska i nadzwyczajnej komisji ds. klimatu. Temat spotkania w Senacie RP to dramatyczna sytuacja przedsiębiorstw wod-kan i stanowisko regulatora w procesie taryfowym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7615688122606241800)
