Zatrzymanie byłego naczelnika w związku z podejrzeniem korupcji
Śląscy policjanci zatrzymali byłego naczelnika jednego z wydziałów Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich. 48-letni mężczyzna jest podejrzany o przyjmowanie łapówek w zamian za wydawanie korzystnych decyzji administracyjnych związanych z gospodarką odpadami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13430574712606242101)
