Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych w Różanie będzie otwarte dla zwiedzających
Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych w Różanie będzie otwarte dla zwiedzających - poinformował PAP Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych w Otwocku i dodał, że będzie to nietypowa okazja, by zobaczyć obiekt, który zazwyczaj jest niedostępny.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18211671332606252134)
