Warszawa: pawilon sąsiedzki przy Skwerze Ormiańskim
Zarząd Zieleni m.st. Warszawy wyłonił wykonawcę budowy sąsiedzkiego pawilonu na Skwerze Ormiańskim. Prace budowlane dla tej inwestycji mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Wyczekiwane przez mieszkańców miejsce integracji, które powstanie w zabytkowej części Sadyby, jest tworzone w ramach projektu z budżetu obywatelskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7317228052606241216)
