Porzucił śmieci w parku. Został nagrany przez kamery
Kamery miejskiego monitoringu zamontowane w Parku Baba w Trzemesznie (Wielkopolska) uchwyciły moment porzucania śmieci. Kierowca przywiózł odpady na przyczepce i wysypał je obok kosza na śmieci stojącego na parkingu. Sprawcy poszukuje policja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8490068042606242357)
